in

Android İçin WhatsApp’a Yeni Özellik!

Android İçin WhatsApp’a Yeni Özellik!

Bir kişi veya grubun medyalarını galeriden gizleyebilirsiniz.

Android için WhatsApp, genişletilmiş medya görünürlüğü özelliği aldı. Herhangi bir spesifik içeriğin görünürlüğü ayarlayabileceksiniz. Şöyle ki kullanıcılar, WhatsApp’ta tüm medya dosyalarını galeriden gizleyebiliyorlar. Yeni gelen özellik sayesinde belirli bir kişi ya da gruptan gelen medyaları gizleyebileceksiniz.

Android için WhatsApp artık herhangi bir belirli sohbet için Medya Görünürlüğü özelliğini değiştirmenizi sağlıyor. Orijinal deneyimi genişleten özellik, WhatsApp Android sürümü 2.18.194 ile geldi. Bu özellik, belirli bir kişiden veya gruptan aldığınız medya içeriklerini WhatsApp’ta gizlemenize veya göstermenize yardımcı oluyor. Facabook’a ait anlık mesajlaşma uygulaması kısa süre önce tüm Android beta kullanıcılarına grup videosu ve sesli arama desteği getirdi.

Gün içinde WhatsApp’tan onlarca medya gönderir ya da alırız. Tüm bu medya dosyaları da cihazın galerisinde görüntülenir. Medya Görünürlüğü özelliği sayesinde dileyen kullanıcılar, WhatsApp medyalarının telefon galerisinde görüntülenmesini engelleyebiliyorlar. Devrimsel bir özellik olmasa da bazı kullanıcılar için hayat kurtarıcı olabilir.

Ayarlar’dan Veri ve Depolama Kullanımı’na girerek aktif ya da pasif duruma getirebilirsiniz. Eğer özelliği görüntüleyemiyorsanız, Play Store’a girerek uygulamanın 2.18.159 sürümüne güncellenip güncellenmediğini kontrol edin. Galeriden tüm medya dosyalarını gizlemek istemeyen kullanıcılar, medya dosyasını gizlemek istedikleri grup ya da bireysel sohbetlerin grup ya da kişi bilgisi sayfasına girerek medya görünürlüğü sekmesinden görünürlük ayarlarını değiştirilebilir.

Media Görünürlüğü özelliği WhatsApp beta sürümü 2.18.194 ile geliyor. WhatsApp beta, Google Play beta programı aracılığıyla indirilebiliyor.

Bu gönderi, hızlı ve kolay gönderim formuyla oluşturuldu. Yeni içerik oluştur!

Ne düşünüyorsun?

52 puan
Upvote Downvote

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Comments

0 comments

LeBron James KİMDİR? LeBron James ‘in hayatı

Samsung Galaxy Note 9, FCC tarafından onaylandı