in

BeğenBeğen ŞaşkınŞaşkın KomikKomik AşkAşk

ANKARANIN YENİ NARGİLE MEKANI – MEHZEM CAFE-BİSTRO

Ankara’da yeni bir nargile mekanı ve enfes lezzet MEHZEM COFFE-BİSTRO

Bir çok nargile severle test ettiğimiz ve yapılan güzel değerlendirmeler üzerine mekan sahibi daha da güzelleleştirme ve lezzetlendirme adına projelerini anlattı. Şu an tezgahın başında olan Hüseyin bey işini aşkla yapan ve kendisi de içici olduğu için müşterilerinin beklentilerine göre hareket eden biri.

Mekan da şuan Amy ve Sultan nargilenin takımları kullanılmakta. Klasik aromalar dediğimiz Üzüm-Nane, Cappuccino ve Anasonu özeliklikle Sultan nargilenin takımlarında servis ediyorlar. Diğer aromalar ve karışımlar içinde Amy’nin takımlarını kullanmaktalar. İki takımı da test etme imkanım oldu.

Amy de piyasada nadir bulunan Al-fakher’in orjinal karışımı olan Blueberry-Mint karışımını denedim. Takımın içimi inanılmaz keyifliydi. Köz konusunda da inanılma hassas olan Hüseyin  bey meşe köz tercih eden fakat kullandığı közlükler de 4 den fazla köz koydurmayan birisi. Her masayı özellikle bu konuda tek tek kontrol ediyor. Sultan takımında da Anason içtim. Hüseyin beyde çok eski bir anason içisiymiş. Bize kendi 8 yıllık marpucu ile getirdi nargileyi. Gerçekten başarılı bir performansı vardı takımın. Köz hizmeti oldukça hızlı eski yorumlarımızın işe yaradığını ve Ankara böyle güzel bir nargile tezgahının katılmış olması bizi mutlu etti açıkcası. Yeniden puanlandırma içinde aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurdum.

Mekan sahibi Sinan Bey’in müşterilerle birebir ilgisi ve alakasıda tercih edilmesi açısından insanı mekana çekiyor. Her şey için mekan sahibi Sinan Bey’ e Teşekkür ederiz.

Bu gönderi, hızlı ve kolay gönderim formuyla oluşturuldu. Yeni içerik oluştur!

Ne düşünüyorsun?

307 puan
Upvote Downvote

ASELSAN HALKA ARZI YÜKSELİŞİ NASIL ETKİLEYECEK ?

EN UYGUN FİYATA, EN GÜZEL TATİL TÜYOLARI